DoTerra - esenciální oleje

U nás si můžete objednat a po té zakoupit esenciální oleje od firmy DoTerra


Co jsou esenciální oleje?

Esenciální oleje jsou esencí rostliny, darem ze země, destilované a připravené pro vás,              abyste přinesli sílu přírody do vašeho domova.

Uvnitř mnoha rostlin - skrytých v kořenech, semenech, květech, kůře - jsou koncentrované vysoce účinné chemické sloučeniny. Tyto přírodní sloučeniny jsou esenciální oleje.

Esenciální oleje dodávají rostlině vůni, chrání ji před nebezpečnými podmínkami prostředí a dokonce jí pomáhají s opylováním, mezi jinými důležitými funkcemi a výhodami.

Jak fungují esenciální oleje?

Když otevřete lahvičku čistého, nefalšovaného esenciálního oleje, vaše smysly se okamžitě naplní jeho silnou vůní, a to i na dálku. To, co váš nos detekuje, jsou přirozeně se vyskytující prvky esenciálního oleje.

Každý esenciální olej se liší svým přirozeným složením, takže vůně a výhody jsou také jedinečné. Například levandulový olej obsahuje prvky, díky nimž je účinný při zklidnění podráždění pokožky a podporuje klidné prostředí pro spánek.

Co dělá esenciální oleje účinnými?

Některé esenciální oleje zklidňují, tonizují a uzemňují, zatímco jiné energetizují, zahřívají a obnovují - ale všechny esenciální oleje jsou přírodní. Rozmanitost esenciálních olejů vám umožňuje přirozeně a efektivně řešit vaše specifické problémy.

S tolika dostupnými esenciálními oleji je můžete přizpůsobit svým specifickým přáním a potřebám, než abyste se museli spokojit s generickým řešením. Díky tomu jsou esenciální oleje oblíbenou volbou pro ty, kteří hledají nejlepší přírodní řešení v moderní době. Všestrannost esenciálních olejů je součástí toho, proč jsou v posledních letech tak populární. Lidé milují, že mohou používat esenciální oleje pro různé úkoly, aniž by museli kupovat více produktů.