Citricidal - Grepsen

CITRICIDAL VX - nový název GREPSEN - extrakt z grepových jader

Nový Grepsen je 100% BIO. Je vyroben šetrnější metodou, zcela bez použití jakékoliv chemie, pouze organickou, 100% přírodní cestou. Bonusem je menší nepříjemná hořkost. Počet kapek na jednu dávku užití se nedoporučuje zvyšovat. Špičková technologie výroby a menší obsah hořčiny zařadilo Grepsen mezi špičkové doplňky stravy.
Originální přípravek je složen
ze 60 % extraktu z grepových jader, 37 % glycerinu a z 3 % Ascoric Acid. Nová, moderní, bezchemická technologie výroby zaručuje čistý a naprosto přírodní produkt. Přítomnost Ascorbic Acidu částečně sráží nepříjemnou hořkost přípravku a zvyšuje tak komfort užívání aniž by se snížila účinnost extraktu.

Extrakt z grepových jader obsahuje: antioxidanty, steroly, tokofenoly, liminoidy, vitamín C, kyselinu listovou, draslík, železo, vápník a bioflavonoidy, hesperidin /napomáhá správnému imunitnímu systému/ a naringin /napomáhá správné hladine cholesterolu/.

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o účincích výtažku z grepových jader na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbářích.

Použití: 1 kapku Grepsenu rozmícháme ve sklenici vody nebo přírodní šťávy. Počet kapek na jednu dávku užití se nedoporučuje zvyšovat. V případě potřeby se dávka opakuje 3x denně. Dětem do 10 let podáváme v případě potřeby 1-2 kp denně ředěné v džusu nebo čaji. Přípravek se užívá vnitřně i na koupele či omývání vždy ředěný. Je to silný koncentrát. K ředění je nejvhodnější voda. Pro mazání olivový olej.

Upozornění: Nezvyšujte proto dávkování! Nikdy nepoužívat extrakt neředěný! Uschovávejte mimo dosah dětí! Potravinový doplněk, nenahrazuje pestrou stravu

Výrobce: CRM Co Inc, Orgando, Florida, USA + certifikát pro EU

Obsah: 10 ml a 20 ml

20 ml
20 ml

10 ml
10 ml