Citricidal - Grepsen

                                                     CITRICIDAL se přejmenoval s novým rokem na GREPSEN

                                                    Centrum REGENERACE v Táboře je výhradním distributorem Citricidalu nově GREPSENU, extraktu z grepových jader.

20 ml
20 ml

Nový Grepsen - extrakt z grepových jader - je 100% BIO. Je vyroben šetrnější metodou, zcela bez použití jakékoliv chemie, pouze organickou, 100% přírodní cestou. Bonusem je menší nepříjemná hořkost. Špičková technologie výroby a menší obsah hořčiny zařadilo Grepsen mezi špičkové doplňky stravy.

Originální přípravek je složen ze 60 % extraktu z grepových jader, 37 % glycerinu a z 3 % Ascoric Acid. Nová, moderní, bezchemická technologie výroby zaručuje čistý a naprosto přírodní produkt. Přítomnost Ascorbic Acidu částečně sráží nepříjemnou hořkost přípravku a zvyšuje tak komfort užívání aniž by se snížila účinnost extraktu.
Extrakt z grepových jader obsahuje: antioxidanty, steroly, tokofenoly, liminoidy, vitamín C, kyselinu listovou, draslík, železo, vápník a bioflavonoidy, hesperidin /napomáhá správnému imunitnímu systému/ a naringin /napomáhá správné hladine cholesterolu/.
Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních nám nedovoluje informovat vás o účincích výtažku z grepových jader na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbářích.
Použití: 1 kapku Grepsenu rozmícháme ve sklenici vody nebo přírodní šťávy. V případě potřeby se dávka opakuje 3x denně. Dětem do 10 let podáváme v případě potřeby 1-2 kp denně ředěné v džusu nebo čaji. Přípravek se užívá vnitřně i na koupele či omývání vždy ředěný. Je to silný koncentrát.
Nezvyšujte proto dávkování! Nikdy nepoužívat extrakt neředěný! Uschovávejte mimo dosah dětí!

Výrobce: CRM Co Inc, Orgando, Florida, USA + certifikát pro EU
K ředění je nejvhodnější voda. Pro mazání olivový olej.
Obsah: 20 ml, doplněk stravy, nenahrazuje pestrou stravu