Archív aktualit | Centrum REGENERACE Tábor

Vyrábíme taburetky a polštářky

Taburetky, polštářky i podhlavníky jsou plněny pohankovými či špaldovými slupkami, pro jejich vlastnosti známými již před staletími.

Aktualitky

Otevírací doba v nouzovém stavu

Centrum REGENERACE máme otevřeno pouze pro prodej potravinových doplňků denně 10 - 16 hod., v pátek máme již celoročně zavřeno. * Věříme v prevenci, proto Vám rádi nabídneme přípravky Diochi *

OBERON

Diagnostické poradenství přístrojem OBERON s Leošem Poskočilem se bude  konat v pondělí 22. března. Nutno objednat předem na tel: 381 258 109.

Archív aktualit

Otevírací doba v nouzovém stavu

Centrum REGENERACE máme otevřeno pouze pro prodej potravinových doplňků denně 10 - 16 hod., v pátek máme již celoročně zavřeno. * Věříme v prevenci, proto Vám rádi nabídneme přípravky Diochi *

NOVÁ otevírací doba i v nouzovém stavu

Protože prodáváme potravinové doplňky, tak máme stále otevřenou naší kamennou prodejnu.

Již celoročně  budeme mít otevřeno pondělí + úterý + středa + čtvrtek 10 - 16 hod. Pátek z a v ř e n o. * Prodejnu uzavřeme 23. 12. v 16 hod. a pak otevřeme v pondělí  4. ledna 2021. Těšíme se naviděnou*

Poradna výklad karet

Ve čtvrtek 22. října bude u nás probíhat Poradna a výklad karet s Evou Hořejší. Můžete se objednávat sms 774 044 517 - Hanča Mysíková / Pilátová /

FOTOGRAFOVÁNÍ AURY nový termín

FOTOGRAFOVÁNÍ AURY / manželé Paulíčkovi /  se uskuteční v úterý 3. listopadu . Nutné objednání předem na tel.: 381 258 109.

Viz. příloha foto_aura.doc (12 kb)

Hudebně pohybový příměstský prázdninový tábor

Opět plánujeme, jak si s dětmi a Adélou Slachovou užijeme letní prázdniny, proto již nyní můžete své děti věku 5 - 12 let přihlásit na týden 27. - 31. července 2020.

Viz. příloha PT_letak.doc (93 kb)

DOVOLENÁ

Vážení zákazníci, 1. 7. - 10. 7. budeme mít dovolenou, takže zavřeno. Pak celé prázdniny otevřeno 10 - 12, 13 - 16 hod., pátky už budeme mít celoročně zavřeno.

Nová diagnostika u nás

Otevíráme novou poradnu Diagnostika kvantovým magnetickým analyzátorem. Objednávky na tel. 774 044 517 - Hanka Mysíková / Pilátová /.

Viz. příloha diagnostika_hanka.odt (252 kb)

OBERON

Diagnostické poradenství přístrojem OBERON s Leošem Poskočilem se bude  konat v pondělí 22. března. Nutno objednat předem na tel: 381 258 109.

Viz. příloha Oberon.doc (94 kb)

Meditace a léčení s Estelou Palaris Orbito

Spirituální léčení s filipínskou duchovní léčitelkou Estelou Palaris Orbito bude probíhat v Centru REGENERACE v pátek 12. června. Společná meditace a žehnání  od 14,30 hod.  po té individuální léčení, na které je nutno objednat předem na tel. 381 258 109 nebo osobně.

Viz. příloha estela_zari.jpg (464 kb)

Masáže pan Bílý

Masáže pan Bílý  - pouze na objednání na tel.: 381 258 109 pondělí - čtvrtek 10 - 16 hod.

CESTA K SEBELÁSCE

V sobotu 14. března se bude pro velký zájem opět konat seminář Cesta k sebelásce s Danou Rumanovou. Podrobné info

Viz. příloha Cesta_k_sebelasce_3.doc (96 kb)

KONSTELACE s Katkou

Prožitkový odpolední seminář KONSTELACE odhodlání, vyrovnání a posílení nového začátku se budou konat v sobotu 7. března 15 - 19 hod. s Katkou Sklenářovou Procházkovou. Podrobnosti v letáčku.

Viz. příloha konstelace_katka_3.doc (239 kb)

FIN Club výdejní místo u nás

Od ledna si můžete u nás v Centru REGENERACE koupit, popř.objednat jako členové Finclubu cokoli z velmi širokého sortimentu firmy FINclub. Zastavte se u nás pro katalog a ceník.

HLASOVÁ DÍLNA s Adélou ... pokračujeme

Hlasová dílna s Adélou bude ve středu 3. června od 18,30 hod.

Souvztažnosti těla, hlasu a dechu.* hlasové hry pro psychické uvolnění* zbavování se ostychu zpívat před ostatními* prožitek základních hudebních témat - tóny, intervaly, harmonie * rytmická cvičení - body percussion * to vše budete zažívat s Adélou Slachovou na Hlasové dílně každou sudou středu - pokročilí, lichou středu - začátečníci vždy od 18 hod.  Jste srdečně zváni.

Viz. příloha hlasova_dilna.jpg (97 kb)

KORÁLKOVÁNÍ

Zveme vás na setkání u Stolů plných korálků, kde se naučíte a vyrobíte náramky, náhrdelníky, náušnice... v pátek 22. listopadu od 16 hod. Nutno přihlásit předem pro omezený počet.

Viz. příloha koralkovani.doc (90 kb)

Jarní očista pomocí esenciálních olejů

Zveme vás na aromatický dýchánek esenciálních olejů s Lenkou Markovou ve středu 24. dubna od 17hod.

Viz. příloha prednaska_doterra.doc (523 kb)

Přirozená péče o oči

Pozor změna termínu! Zveme vás na odpolední seminář Přirozená péče o oči v pátek 14. června 15 - 18 hod. s Lenkou Runcikovou. Nutno přihlásit předem pro omezený počet míst.

Viz. příloha oci_seminar.doc (93 kb)

Nová poradna u nás !

Katka Sklenářová Procházková otevírá novou poradnu, více info v pozvánce

Viz. příloha poradna_katka.doc (90 kb)

CESTA K SEBELÁSCE

Jednodenní transformační seminář CESTA K SEBELÁSCE s Danou Rumanovou se bude konat v sobotu 30. března 9 - 17 hod. v Centru REGENERACE. Podrobné info ...

Viz. příloha Cesta_k_sebelasce_2.doc (101 kb)

OTEVŘENO u nás v prosinci

V prosinci otevřeme v sobotu, v den vánočních trhů 8. 12. od 9 do 12 hod.a dále budeme mít otevřeno jako obvykle do pátku 21. 12. do 13 hod. Dny 27. a 28. 12. budeme mít naši prodejnu zavřenou.

Otevřeno bude opět ve středu 2. ledna 2019

* Přejeme Vám příjemné dny adventní a radostné a klidné svátky vánoční. *

Prázdninová otevírací doba

Prázdninová otevírací doba začne už od pondělí 18. června. Otevřeno bude a pak celé prázdniny každý den 9 - 12, 13 - 17 hod., v pátek do 12 hod.  * Zavřeno bude jen 2.+3.+4. července. *

Hrátky ... s Míšou Liškovou

Hrátky ... s Míšou Liškovou se budou konat v neděli 17. listopadu od 9 hod. v ZŠ B. Bolzana Na Parkánech. Nutno přihlásit předem!

Pronájem masérny

Pronajmeme masérnu, krásnou, velkou slunnou místnost na 2 dny v týdnu / pondělí a čtvrtek / Cena dohodou. Přijďte se podívat nebo budeme rádi, pokud tuto informaci pošlete dále.

DIOCHI - přednáška Vl. ĎURINA v Táboře

Zveme vás na Přednášku Vladimíra Ďuriny, ředitele firmy Diochi, ve středu 7. března od 18 hod. do divadelní kavárny Divadla Tábor. Seznámí vás s novými přípravky, popř. zodpoví na vaše dotazy. Po skončení přednášky budou následovat osobní diagnostiky. Vstupenky již v předprodeji v Centru REGENERACE.

Jak mít peníze aneb realita a iluze

Zveme vás na přednášku Zdeňky Blechové Jak mít peníze aneb realita a iluze, která se bude konat v pondělí 13. listopadu od 17 hod. v DON klubu divadla Tábor. Vstupenky již v předprodeji u nás.

Viz. příloha Blechova_penize.pdf (231 kb)

Dovolená + Prázdninový provoz

3. - 7. července budeme mít dovolenou a pak prázdninový provoz, tj. s polední pauzou 12 - 13 hod. Jinak otevřeno pak už normálně celé prázdniny každý den 9 - 17 hod. v pátek jen do 13 hod.

ADVENTNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

Pokud by jste se rozhodli nakoupit pro své blízké zdravé vánoční dárky u nás, můžete využít pro to i sobotu. 14. 12., kdy budeme mít otevřeno v rámci vánočních trhů na náměstí od 10 do 16 hod.. V pondělí 23. 12. otevřeno pouze 9 - 12 hod. Pak otevřeno jen v pondělí 30. 12. 9 - 17 hod.. Nový rok 2020 zahájíme ve čtvrtek 2. ledna od 9 - 17 hod. *** Přejeme poklidný adventní čas a těšíme se naviděnou ***

Bachovy květové esence

Ve čtvrtek 10. listopadu od 18. hod. přednáška Bachovy květové esence s Jitkou Topinkovou.

Viz. příloha BKT Topinkova.doc (93 kb)

Filipínský léčitel LINO

Filipínský léčitel LINO bude provádět u nás masáže v neděli 8. prosince. Nutno objednat předem na tel. 381 258 109 / denně 9 - 17hod., v pátek 9 - 12 hod. /

Viz. příloha Lino_prosinec.doc (110 kb)

ESENCIÁLNÍ OLEJE NA DOVOLENOU

Esenciální oleje na letní dovolenou bude další zajímavá přednáška s Lenkou Markovou, která se bude konat ve úterý 14. června od 18 hod. Dozvíte se, co všechno umí esenciální oleje, můžete očichat a vyzkoušet na vlastní kůži. Také vám můžeme vytestovat přístrojem Zyto, které esence vaše tělo právě potřebuje.

Viz. příloha doterra.pdf (528 kb)

DIOCHI | Knihy | Dar ducha | Tarotové karty | Citricidal | TABURETKY | ENERGY levně | Doterra | Poradny | OBERON | Foto aury | Masáže Tábor